دربارهی ما
صفحه اصلی > دربارهی ما

Taizhou Iwater Sanitary Ware Co.، Ltd.، واقع در ژجیانگ، چین، در سال 2012 از ساخت و نصب شیر آب، سیستم فاضلاب آب جوش فوری، لوازم جانبی شیر آب و دیگر محصولات بهداشتی استفاده می کند.


بسیاری از اصالت محصولات Iwater که در کاتالوگ و وب سایت ما یافت می شود، جدیدترین طراحی این صنعت است. به خصوص برای سیستم آب شیرین آب جوش با ثبت اختراع منحصر به فرد است که می تواند به طور گسترده ای در آشپزخانه، نوار قهوه، رستوران، هتل و منطقه عمومی با مزایای زیر استفاده شود:

1. ساختار امن تر بدون فشار

2. از گرم شدن آب جوشان نپرسید

3. همیشه آب شیرین و آزاد را آزاد کنید


سوپاپ ها در کارخانه Taizhou تولید می شوند که خط تولید کامل دارد، از جمله خط تولید گرانشی، ماشینکاری، پرداخت و مونتاژ. هر محصول به طور کامل قبل از حمل و نقل با توجه به درخواست مشتری تست شده است.


نیروگاه مخزن آبگیر در Xiamen، فوجیان، که دارای خط مونتاژ کامل فرآیند و ISO9001، 3C، CE، CB، WRAS و UL و غیره دیگر تاییدیه های بین المللی است. تمام اجزاء به طور جامع تست شده و با مقررات بین المللی و استاندارد مطابقت دارند.


محصولات ما به اروپا، آمریکای شمالی، استرالیا و آمریکای جنوبی گسترش یافته است. در حال حاضر بازار اصلی ما اروپا است، مخصوصا در انگلستان، آلمان، ایتالیا و اسکاندیناوی محبوبیت دارد. مشتریان ما عبارتند از 500 شرکت برتر جهان، مارک های برتر و شرکت های پیشرو در صنعت، از جمله AET، Screwfix، TRITON و BTI و غیره شرکت های پیشرو در جهان است.


مشتری اصلی ما:

01

02

chi-addimg3